Biblioteka szkolna w Zespole szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza w Białej Podlaskiej

Zapraszamy do biblioteki szkolnej w nowej odsłonie. W tym roku szkolnym zmieniła ona swoje miejsce i przeszła gruntowny remont. Znajduje się teraz w jasnym, przestronnym, kolorowym wnętrzu. Na uczniów i pracowników szkoły czekają nowości i starzy przyjaciele oraz komputery z dostępem do Internetu. W cichej czytelni można spędzić czas przed zajęciami i po ich zakończeniu lub zaszyć się w niej z książką podczas gwarnych przerw.

Nauczyciele biblioteki stale służą pomocą we wspieraniu procesu edukacyjnego, uzyskaniu dostępu do informacji oraz polecaniu literatury z dostosowaniem do potrzeb i zainteresowań ucznia. W bibliotece organizowane są konkursy, wystawy i wydarzenia promujące rozwój czytelnictwa.

To wspaniałe miejsce aby odpocząć od codziennego stresu. Przyjdź! Poczytaj! Wypożycz! Zaczytaj się w bibliotece!

Beata Rybczyńska – nauczyciel bibliotekarz

Copyright © 2020 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.