Konkurs rysunkowy w bibliotece IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej

W dn. 19.12.2019 r. zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Zainspirowani ulubioną książką…”. Uczniowie wykonywali rysunki wybranej sceny widzianej oczami swojej wyobraźni z dowolnej książki.

Książki, które zainspirowały uczniów to „Percy Jackson i bogowie olimpijscy” Ricka Riordana, „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza, „Park Jurajski” Michaela Crichtona „Ania z Zielonego Wzgórza” L.M. Montgomery, „Hobbit” J.R.R. Tolkiena, „Dziady cz. II” Adama Mickiewicza. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni słodkimi niespodziankami, główną nagrodą była karta prezentowa do księgarni.

Bibliotekarz: D. Hałasa

Copyright © 2020 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.