23 Jesienny Konkurs Recytatorski w Szkole Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej

W dniu 5 listopada 2019 r. odbył się szkolny etap 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczny temat Pamiętajcie o ogrodach odsyłał miłośników poezji i prozy do świata przyrody, w całej jego urodzie i różnorodności, ale mógł być rozumiany również przenośnie, z odniesieniem np. do złożoności przeżyć człowieka, jego bogactwa i wszechstronności talentów.

Komisja w składzie: pani Lidia Kowaluk, pani Elżbieta Szulak oraz pani Justyna Jakubczyk wysłuchała interpretacji utworów literackich dwudziestki uczestników.

Laureatami zostali:
Seweryn Bojar Ia
Anna Chomińska Ib
Karolina Chrząszcz IIb
Michał Kulpa IIb
Magdalena Winiarczyk VIIIa

Wymienieni uczniowie wezmą udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 13 listopada w Klubie Kultury „Scena”. Gratulujemy i życzymy osiągnięć w następnym etapie konkursu.

Justyna Jakubczyk – nauczyciel bibliotekarz

Copyright © 2020 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.