Klasa I B ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej

W dniu 20 listopada 2017 roku uczniowie klasy I B wraz z wychowawczynią p. Beatą Żukowską i nauczycielami bibliotekarzami p. Marią Łukaszuk i p. Marzeną Chmiel odwiedzili Bibliotekę Miejską – Filia nr 3 w Białej Podlaskiej.

Dzieci wzięły udział w zajęciach „Mały patriota”. Spotkanie poświęcone było kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzieci aktywnie włączały się w tematykę zajęć i chętnie recytowały wiersze patriotyczne i śpiewały piosenki. Zajęcia realizowane były w ramach programu edukacji czytelniczej i medialnej „Odkryjmy Świat Wartości”.

Copyright © 2020 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.