Nowe gazetki okolicznościowe w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej

W roku szkolnym 2017/2018 w bibliotece szkolnej przygotowywano różne okolicznościowe gazetki.

W trosce o wystrój pomieszczeń bibliotecznych nauczyciele bibliotekarze wykonali gazetkę o tematyce jesiennej.

Z okazji Dnia Nauczyciela w bibliotece szkolnej przygotowana została gazetka z wierszem okolicznościowym.

W związku z reformą oświaty zmieniony został kanon lektur do ośmioletniej szkoły podstawowej. W bibliotece szkolnej p. Marzena Chmiel przygotowała gazetkę informacyjną z nowym zestawem lektur do poszczególnych klas.

Z okazji 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości nauczyciele bibliotekarze wykonali gazetkę tematyczną upamiętniającą to wydarzenie.

Copyright © 2020 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.