Konkurs czytelniczy „Co wiesz o Hobbicie?” w Szkole Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej

23 kwietnia 2018 r. odbył się konkurs czytelniczy „Co wiesz o Hobbicie?”

Atrakcyjna formuła konkursu oraz lubiana lektura z gatunku literatury fantasy  wzbudziły duże zainteresowanie. Wzięło w nim udział 22 uczniów reprezentujących klasy gimnazjalne oraz klasy od IV do VII szkoły podstawowej. Termin konkursu zaplanowano nieprzypadkowo w dniu 23 kwietnia, czyli w dniu obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

G R A T U L U J E M Y ZWYCIĘZCOM !

Konkurs został przygotowany i przeprowadzony w aplikacji Kahoot przez uczniów klasy II c gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego „Dlaczego warto czytać?” pod opieką p. Beaty Szeniawskiej.  Uczniowie zadbali o przygotowanie dyplomów i pozyskanie sponsora (operator bankowy Fines Biała Podlaska), dzięki któremu wszyscy uczestnicy otrzymali symboliczne nagrody.