Święty Mikołaj czytał dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej

W dniu 8 grudnia 2017 r. uczniowie z klasy Ib pod opieką wychowawczyni i pani bibliotekarki udali się do Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej na niecodzienne spotkanie z cyklu: „Święty Mikołaj czyta dzieciom”.

Dziewczynki i chłopcy z niecierpliwością spoglądali na drzwi, nasłuchiwali „Mikołajowych” dzwoneczków. W czasie wizyty był czas na czytanie, słuchanie, odgadywanie tytułów, wspólną zabawę i zgaduj-zgadule. Uczniowie poznali prawdziwą historię o świętym Mikołaju biskupie.

Nie zabrakło także upominków i uśmiechów. Zdjęcia zrobione z Mikołajem będą wspaniałą pamiątką tego miłego spotkania i przypomnieniem, że z książką w różnych chwilach może być sympatycznie, wesoło, ciekawie i pouczająco.