Spotkanie opłatkowe łączników z biblioteką w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej

W dniu 4.12.2018 roku w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie opłatkowe łączników z biblioteką szkolną zorganizowane przez p. Marią Łukaszuk i p. Marzenę Chmiel.

Zaproszeni łącznicy z klas II-VI przygotowali stan czytelnictwa za I półrocze. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym powitaniem. Następnie każdy prezentował czytelnictwo swojej klasy i wymieniał najlepszych czytelników. Prowadząca p. Maria Łukaszuk przedstawiła 10 najlepszych czytelników szkoły. Wszystkich nagrodzono wielkimi brawami. Dalej nastąpiło uroczyste podzielenie się opłatkiem i złożenie noworocznych życzeń. Rozdano śpiewniki i w radosnym nastroju wspólnego kolędowania zakończono spotkanie opłatkowe. Przy wyjściu z biblioteki p. Marzena Chmiel poczęstowała wszystkich uczestników słodkościami.