Młodzież z IV LO w Białej Podlaskiej czytała dzieciom w Komarnie

8 grudnia 2017 r. w ramach realizacji projektu „Zwolnieni z teorii” uczniowie IV LO w Białej Podlaskiej - kl. 1A- Jakub Lesiuk, 1C- Kamila Nowik i Natalia Kowieska, 1E- Anna Szpura i 1F- Weronika Dawidziuk, Julia Fatyga i Michał Potapiuk wybrali się do Domu Dziecka w Komarnie, aby poczytać jego wychowankom świąteczne opowieści i wspólnie bawić się z okazji tegorocznych Mikołajek.

Wolontariusze przygotowali dzieciom upominki- książki, gry planszowe, pluszaki, zabawki i słodycze, które zostały zebrane dzięki hojności naszej społeczności szkolnej oraz wsparciu księgarni internetowej „Legolas” i „Gaudium”. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!