KLUB KOLEKCJONERA w bibliotece Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białej Podlaskiej

Interesującą, stosowaną z powodzeniem od lat, formą pracy z czytelnikiem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białej Podlaskiej jest biblioteczny Klub Kolekcjonera.

To już dziewiąty rok jego istnienia. W tym czasie w bibliotece zaprezentowano ponad 200 hobbystycznych kolekcji uczniów. Uczniowie mogą w specjalnej gablocie zaprezentować swoje zbiory i podzielić się swoimi pasjami z koleżankami i kolegami. Częstymi gośćmi są  również rodzice, którzy podziwiają kolekcję swoich pociech. Jest to znakomita okazja do propagowania działań biblioteki.

Prowadzenie klubu – Beata Rybczyńska nauczyciel bibliotekarz