AKCJA-REAKTYWACJA w bibliotece Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białej Podlaskiej

Biblioteka Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białej Podlaskiej zachęcona sukcesem akcji w ubiegłym roku szkolnym ponownie zaprasza uczniów, rodziców i wszystkich przyjaciół szkoły do udziału w II edycji akcji zbiórki darów dla swojej biblioteki pod hasłem „AKCJA REAKTYWACJA”.

Jeśli macie w domu przeczytane, ale niezniszczone książki (najchętniej lektury, książki dla młodzieży, bajki) oraz zabawki, maskotki, puzzle – zamiast je wyrzucać – przynieście do biblioteki szkolnej, gdzie będą służyły naszym uczniom i sprawią im dużo radości.

Czas trwania akcji – do końca maja 2018 r.

Organizator: Beata Rybczyńska – nauczyciel bibliotekarz