Obchody Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

W dniu 24 października 2017r. w związku z obchodami Miesiąca Bibliotek Szkolnych uczennice klasy VIp: Anna Siłka, Weronika Myszka, Natalia Gąsior, Barbara Stefaniuk czytały bajki i baśnie w najstarszych oddziałach przedszkolnych.

Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem wysłuchały ciekawych książek.

Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych i z tej okazji uczniowie klas pierwszych -Ia, Ib, Ic i Id, zostali przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Przyszli czytelnicy wysłuchali z zainteresowaniem dlaczego warto czytać  książki, jakie zasady obowiązują w bibliotece szkolnej i jak należy szanować wypożyczone lektury.

Dzieci z kl.1d złożyły życzenia Paniom bibliotekarkom z okazji Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych, który przypadł w tym roku właśnie 24 października.

Copyright © 2017 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.