Aktyw biblioteczny ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej z wizytą w Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 24.05.2017 r. aktyw biblioteczny z biblioteki szkolnej pod opieką p. Marii Łukaszuk wybrał się na wycieczkę do Biblioteki Pedagogicznej. Dzieci obejrzały piękną wystawę Astrid Lindgren - barwy świata dzieciństwa zaprezentowaną przez jedną z pań bibliotekarek i poznały niezwykły życiorys autorki wielu bardzo ciekawych i znanych dzieciom książek.

Zapoznani zostali z jej najciekawszymi książkami i poznali głównych bohaterów. Swoją wiedzę z przeczytanych książek dzieci miały okazję zaprezentować w grach i zabawach zorganizowanych w bibliotece. Odbył się także konkurs rysowania portretu bohaterki Pippi na tablicy interaktywnej. Dzieci pełne wrażeń i wiedzy wróciły do szkoły.

Copyright © 2017 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.