Finał obchodów Tygodnia Bibliotek w Zespole Szkół w Dołdze

W dniach 8-15 maja w Zespole Szkól w Dołdze obchodzono Tydzień Bibliotek pod hasłem: ,,Biblioteka. Oczywiście." Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała szereg akcji i konkursów promujących czytelnictwo i sięganie do książek.

24 maja 2017r. na apelu szkolnym nastąpiło podsumowanie tych działań oraz wręczenie dyplomów i upominków dla zwycięzców i uczestników. Oto wyniki poszczególnych konkursów:

* Konkurs plastyczny ,,Mój ulubiony bohater książkowy":

Kategoria kl. I-III:                                      Kategoria kl. IV-VI:

I miejsce: Jakub Smal kl. I,                          I miejsce: Julia Stefaniuk kl. V,

II miejsce: Daniel Weresa kl. I,                    II miejsce: Patrycja Pałczak kl. V,

III miejsce: Paweł Zaniewicz kl. I.                III miejsce: Tamara Paczuska kl. V.

Wyróżnienie: Jolanta Siłaczuk kl. V, Milena Jędrzejewska kl. V.

*Konkurs Pięknego czytania dla kl. I-III:

Kategoria kl. I:                                            Kategoria kl. II:

I miejsce: Oskar Kościaniuk,                         I miejsce: Nikola Sworczuk,

II miejsce: Jakub Smal.                                II miejsce: Amelia Lipińska,

III miejsce: Marcel Stefaniuk.

Wyróżnienie: Izabela Mazur, Arleta Mikołajczuk.

* Turniej międzyklasowy ,,Książki z naszej biblioteki" dla klas IV-VI. - Zwyciężyła drużyna z klasy V.

W obchody Tygodnia Bibliotek włączyli się również uczniowie kl. V, II oraz przedszkolaki z gr. 3-4 latków, którzy wykonali piękne kolorowanki. Prace uczniów zostały zaprezentowane na wystawie w holu szkoły.

Copyright © 2017 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.