Zbiórka książek dla dzieci w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim

W marcu 2017 roku Biblioteka  Szkolna w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim ogłosiła zbiórkę książek dla chorych dzieci, które przebywają w szpitalu w Międzyrzecu Podlaskim.

Zbierano książeczki dla najmłodszych i starszych dzieci, z ilustracjami i przyjemną treścią -takie, które pomogą przetrwać  trudny czas leczenia. Wspólnie  z uczennicami kl.Vp i IVs, które należą do Koła Bibliotecznego, wybrano 46 najładniejszych książek. Książki zostały przekazane małym pacjentom z życzeniami zdrowia od uczniów  Zespołu Placówek Oświatowych nr3 w Międzyrzecu Podlaskim.

Copyright © 2017 Bialska BiblioGratka. Wszelkie prawa zastrzeżone.